Nestudí, ale křupe! Ovoce sušené mrazem chutná jako čerstvé ovoce

Lyofilizované ovoce neboli ovoce sušené mrazem – to je křupavá a zdravá svačinka. Co se pod pojmem ovoce sušené mrazem doopravdy skrývá? Lyofilizace je proces, ve kterém se voda z jednotlivých kousků ovoce vlivem působení hlubokého mrazu za upravených podmínek sublimuje – tedy mění se z pevného skupenství na plynné skupenství. Přitom veškeré vitamíny, minerály a zdraví prospěšné látky v ovoci zůstanou neporušeny a vy si tak můžete vychutnat chuť ovoce třeba i na severním pólu. Jediným rozdílem mezi čerstvým ovocem bude příjemné křupnutí, které Vás bude provázet při každém vašem soustu.

ovoce sušené mrazem

Ovoce sušené mrazem je plné vitamínů.

Proč existuje ovoce sušené mrazem?

Ovoce sušené mrazem si získalo velkou oblibu pro svou praktičnost. Můžete si ho bez výčitek dopřát v jakémkoli ročním období, prakticky kdekoli na světě. Je prakticky baleno do vakuovaného balení, které si pohodlně přibalíte jako zdravou svačinku na cesty, do školy nebo do práce. Můžete si tak vychutnat chuť plnou ovoce klidně i v zimě. Navíc bez jakýchkoli výčitek. Ovoce sušené mrazem neobsahuje přidaný cukr ani konzervační látky. Konzervace je zaručena procesem sušení mrazem, při kterém se ničí veškeré bakterie a nečistoty. Navíc při zachování vitamínů a minerálů jako v čerstvém ovoci.

ovoce sušené mrazem

Ovoce sušené mrazem je prakticky baleno.

Zdravá svačinka pro vaše děti

Ovoce sušené mrazem je plné vitamínů, minerálu a zdraví prospěšných látek, jako je v čerstvém ovoci. Proto jej můžete bez obav nabalit svým dětem jako zdravou svačinku do školy, na výlet, k babičce nebo ke kamarádovi. Široké použití má také při přidání do ovesných, jáhlových nebo pohankových kaší. Zkuste dětem dát do ručky ovoce sušené mrazem a uvidíte, jako si ho hned zamilují. Myslete na své zdraví a zdraví svých dětí a dopřejte si tuto křupavou a navíc zdravou dobrotu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *