Tělový pudr – proč začít používat a jaké má výhody?

Tělové pudry nepatří pouze k letním vychytávkám. Tělový pudr vaši pleť nejen krásně provoní díky parfémovaným složkám, ale také ji hydratuje a zjemňuje. Parfémovaným tělovým pudrům můžete vděčit za dlouhodobě hebkou, sjednocenou, ale zejména nádhernou kvalitu pokožky celého těla. Tělový pudr zanechá vaši pokožku hedvábně hebkou a ocení ho nejen ženy, ale i muži a děti. Pro svěžest a pocit suché pokožky vám stačí malé množství tělového pudru. Automaticky bývá součástí pudrů aplikátor pro snazší nanášení ve formě štětce nebo labutěnky.

tělový pudr
Tělový pudr pro krásnou a jemnou pokožku.

Výhody tělového pudru

Tělový pudr je, dá se říci, jakousi nezbytností či výhodou pro sportovce. Pomáhá jim totiž se vstřebáváním nadměrné vlhkosti a potu, čímž působí preventivně před způsobením kožních onemocnění nebo opruzenin. Pro tuto prospěšnou vlastnost využívají pudr i lidé s nadváhou, kteří ho preventivně používají a nanášejí si ho na místa, kde vzniká při jejich problémech s váhou nejvyšší tření pokožky – mezi stehna, do podpaží a jiných problémových kožních záhybů. Ještě máme jeden super tip, pokud máte problémy s pocením nohou a stydíte se kdekoliv zout. Pudrujte si celá chodidla i mezi prsty ještě před tím, než si obujete ponožky, anebo obujete šlapky či sandály v horkých letních měsících. Doporučuje se pudr nanášet třeba hned po sprše ještě ve vaně, aby jste se vyhnuli nepořádku.

tělový pudr
Tělový pudr má mnoho zdravotních výhod

Není tělový pudr, jako tělový pudr

Některé tělové pudry od světoznámých značek kromě parfemace a hydratace pokožky jsou navíc pigmentované a vytvářejí na pleti přirozeně opálený vzhled, zároveň ji také chrání před škodlivými vlivy prostředí a škodlivým UV zářením. Tělový pudr můžete aplikovat na celé tělo, ale i na obličej pod vrstvu make-upu, aby zabránily nežádoucímu maštění a lesknutí se obličeje. Chcete-li zvýraznit krásu své pokožky během nějaké speciální příležitosti, zkuste sáhnout po tělovém pudru s třpytkami a budete doslova zářící hvězdou večera. Doporučujeme sahat po méně parfémovaných tělových pudrech pokud používáte parfémy. Kdyby se náhodou vůně smíchaly, měli by nežádoucí výsledný efekt – nelichotivou vůni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *