Uvažujete o koupi ready made a.s.?

Ready made společnost je firma, kterou založili za účelem dalšího prodeje. Když zakládáte novou společnost klasicky, doba založení se může natáhnout na několik týdnů až měsíců, zatímco s ready made a. s. můžete začít podnikat okamžitě po převodu obchodního podílu společnosti na vás. Potřebné operace víte zrealizovat během jednoho setkání v dobré firmě zabývající se prodejem předem připravených obchodních společností.

ready made a. s.

Ready made a. s. – připravená k podnikání

Ready made a.s.

Náš trh nabízí velké množství specializovaných firem zabývajících se problematikou offshore a ready made společností. Pokud se rozhodnete pro takový postup a vyberete si vhodnou akciovku, která je v nabídce na konkrétním firemním seznamu, pak má tato akciová společnost již vybavenou volnou živnost. Podnikat můžete začít již v ten den, kdy dojde k převodu společnosti na vás jako nového vlastníka. V ceně ready made a.s. je zahrnuto již i uspořádání a organizace valného shromaždění, volba nových členů představenstva a dozorčí rady akciové společnosti. Samozřejmostí je ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech a listinách, jakož i soudní poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku.

ready made a. s.

Rozjeďte váš byznys rychleji pomocí ready made a. s.

Ready made a.s. jako alternativa i pro cizince

Způsob a forma podnikání s ready made a.s. je výhodná i proto, že vybrat se vždy dá z několika založených společností. Čekají možná i na vás, i když je pravdou, že jsou možná spíše pro zkušenější podnikatele s dobrým zázemím. Dobře si promyslete a vhodně zvolte předmět vašeho podnikání nebo sídlo společnosti. Ready made a.s. je výhodná i pro cizince, kteří se v našich zákonech příliš nevyznají. Firma, kterou jsou zvolíte, vám musí potvrdit, že vámi zvolená společnost z jejich seznamu nikdy nepodnikala, ani nemá žádné závazky nebo pohledávky. Na valné shromaždění, které pro vás zorganizuje, dohodnete všechny ostatní změny ready made a.s. Firma, se kterou se dohodnete na koupi, vám garantuje přesný zápis změn do obchodního rejstříku. A vy můžete vesele začít podnikat! Více info najdete i ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *